Rondje Kunst Hummelo Keppel  is vorig jaar gestart nadat de Kunstwandelroute op Landgoed Enghuizen was gestopt. Ondernemers en bewoners van Hummelo en Keppel hebben het initiatief genomen voor een kunstwandelroute die door het dorp Hummelo en via de Hessenweg naar Laag-Keppel loopt en weer terug via een andere route. Bewoners hebben ook hun tuin beschikbaar gesteld om een kunstwerk in te plaatsen. Een echt Rondje Kunst, met De Kerk en De Ruimte als centraal punt.

Het kunstwerk dat voor de kerk staat is van Rowena Peters en heet Best Nest. Het gaat over de relatie tussen de mens en de natuur. De kop en schotels geven een sfeer weer van hier moet je zijn voor een kopje koffie en voor ontmoeting. Dit past helemaal bij De Kerk en De Ruimte. 

De Ruimte is elk weekend open voor een expositie van creatieve makers uit Hummelo, Keppel en Drempt die hier letterlijk de ruimte krijgen om hun creatieve werk te laten zien. Elke week hangt er ander werk.

En in het weekend kun je zelf aan de slag. Dan zijn er workshops waar bewoners en bezoekers aan mee kunnen doen. Zo is er a.s. weekend een poëzieweekend en het weekend van 9 en 10 mei staat helemaal in het teken van textielkunst. De workshops kosten € 6,00 voor volwassenen en € 2,00 voor kinderen. De kinderworkshops tijdens de kinderkerkdienst zijn gratis.

Klik hier voor de flyer programma workshops.

Alle informatie kun je ook vinden op www.rondjekunsthummelokeppel.nl. Hier kun je je ook aanmelden voor een workshop. Maar je kunt ook een mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bellen 06 83996015.

12-04-2026